Meist

Pakume videoteenust ideest kuni teostuseni. Uhkusega võime öelda, et meil on rohkem kui 10 aastat kogemust ning oleme loonud üle tuhande video. Meie portfooliosse kuuluvad koostööprojektid tuntud brändide ja agentuuridega. Kui otsite usaldusväärset partnerit oma videoideede elluviimiseks, siis oleme just see meeskond, kelle poole pöörduda.

Mida filmime

DrooniVideo

Filmime õhust, sest taevast on kõik ilusam.

SpordiVideo

Spordi maailm on täis kiirust, adrenaliini ja kirge. Meie spordivideo teenus püüab kinni iga higipiisa, dünaamilise liigutuse ja triumfeeriva hetke ning teeme sellest põneva ja meeldejääva video.

ReklaamVideo

Reklaamvideo on võimas vahend, mis loob emotsionaalse sideme vaataja ja brändi vahel. Loome mõjusaid ja meeldejäävaid reklaamvideosid, mis kõnetavad Sinu sihtrühma. Olgu see lühike ja lööv klipp sotsiaalmeediasse või telessse, me viime Teie visiooni ekraanile sujuvalt ja stiilselt.

TurundusVideo

Tänapäeva kiiresti muutuvas digimaailmas on turundusvideo üks tõhusamaid viise oma sõnumi edastamiseks. Loome dünaamilisi ja kaasahaaravaid turundusvideosid, mis räägivad sihtgrupiga õiges keeles. Olgu selleks brändiloo jutustamine, toote esiletõstmine või teenuse tutvustus – me tagame, et video paistab silma ja jätab vaatajatele sügava mulje.

ÜritusVideo

Iga üritus on eriline hetk, täis emotsioone, hetki ja mälestusi. Jäädvustame need hetked ja loome meeldejääva videomälestuse. Olgu tegemist konverentsi, kontserdi, pulma või firmaüritusega. Las Sinu üritus elab edasi ekraanil, andes osalejatele võimaluse neid erilisi hetki uuesti ja uuesti kogeda.

Spinner360 Kaamera

Spinner360 kaamera keerleb ümber teie ja loob hetkega 15 sekundilised üli ägeda klipi.